فلاش های استروب ( استودیویی )

فیلتر محصولات نمایش 1 - 16 از 50 نتایج
برند
مرتب سازی بر اساس
محدوده قیمت

راهنمای خرید فلاش‌های استروب ( استودیویی )

با توجه به اینکه موضوع و سبک عکاسی بسیار متنوع و متفاوت است و در مقابل انواع مختلفی از فلاش های استروپ در بازار موجود است که نمیتوان یک مورد را خوب مطلق و یا بد دانست چرا که سبک ها متفاوت است با دیجی سنتر همراه باشید تا با بررسی مواردی که در زمان خرید باید مورد توجه قرار دهید شما را به بهترین انتخاب نزدیک کنیم. نور طبیعی بسیار غیر قابل پیشبینی است و گاهی ناسازگار بنابراین حتی در زمان عکاسی در منزل هم دچار چالش میشویم. از طرفی فلاش‌های داخلی بسیار محدود عمل میکنند همچنین فلاش‌های رودوربینی گاها محدودیت هایی را ایجاد میکنند و اینکه این فلاش‌ها در استدیو کارایی خوبی ندارند. در این میان استروب‌هایی ساخته شده‌اند که در برابر سختی‌های زندگی استودیویی مقاومت می کنند و در عین حال نور انعطاف پذیر و قدرتمندی را ارائه می دهند.اما با وجود گزینه های زیاد در بازار، چگونه می توانید تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما مناسب است؟ راهنمای زیر ویژگی‌ها و مشخصاتی را که هنگام انتخاب اولین فلاش خود باید در نظر بگیرید، پوشش می دهد.

قبل از شروع مطلب دیجی سنتر یک توصیه به شما دارد. اگر توجه کرده باشید در خط پایانی پاراگراف بالا ب انتخاب اول اشاره شده چرا که اگر شما طی یک دوره با فلاش استودیویی کار کرده باشید قطعا زیر و روی کار را دیده و تفاوت ها را خوب درک میکنید اینجا روی صحبت بیشتر با عزیزانی است که اولین خرید خود را در این زمینه تجربه میکنند. نکته ای که قبل از هر چیز باید به آن توجه کنید این است که در زمان خرید فلاش‌های استروپ ابدا در جنگ کمیت و کیفیت اجازه پیروز شدن کمیت را ندهید و تا جایی که بودجه ی شما اجازه میدهد بهترین و با کیفیت ترین گزینه را انتخاب کنید یک فلاش ضعیف و دور از انتظار و خواسته ی شما میتواند شما را ناامید و خسته کند.

قدرت

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که نور مورد نیاز شما باید با چه قدرتی نور را به سوزه ی شما برساند در این بین محدوده ی انتخاب گسترده ای پیش رو داریداین محدوره از 100 وات تا فلاش های هیولا 6000 وات که نیاز به پک های جداگانه دارند، متغیر است. در بیشتر مواقع ، یک واحد در محدوده 500 تا 1000Ws به عنوان یک نقطه شروع خوب عمل می کند.بهتر است به سمت پرقدرت گرایش داشته باشید. هر چند همیشه می توانید منبع های نور مورد نیاز خود را با روش های کم هزینه پیدا کنید، اما ایجاد نور اضافی و فراتر از داشته هایتان ممکن است نیاز به دخالت الهی داشته باشد – یا خرید یک فلاش قویتر. توجه داشته باشید که مدلی که در نظر دارید چقدر امکان کنترل دارد. بیشتر فلاش های جدید را می توان در کسری از زمان تنظیم کرد تا بتوانید خروجی را برای یک نوردهی معین دقیق تنظیم کنید.

سرعت

نکته بعدی که باید به آن فکر کرد سرعت است. اگر قصد دارید عکس بگیرید، انتخاب فلاش با زمان بازیافت سریع بسیار مهم است. برای به حداکثر رساندن توانایی یک واحد در تخلیه سریع چشمک های متوالی ، بسیاری از تولیدکنندگان حالت هایی را دارند که مدت زمان را برای به حداقل رساندن زمان بازیافت کاهش می دهد (به عنوان مثال “حالت سرعت Broncolor” ، “حالت انجماد پروفوتو” ، “حالت سریع” Impact) و در نهایت ، همگام سازی با سرعت بالا (HSS) به یک ویژگی رایج تبدیل شده است که اگر قصد کار با سوژه های سریع را دارید برای شما مناسب است.

قابلیت حمل

آیا به فلاشی نیاز دارید که بتواند استودیو را با شما ترک کند؟ آیا تمایلی به سفر به همراه فلاش استودیویی خود را دارید؟ اگر پاسخ شما به هریک از این سوالات مثبت است، به سراغ استروب های باتری خور قابل حمل بروید. اگر شرایط شما در حین عکاسی به نحوی است که باید برای مدت طولانی از پریزها دور باشید، مطمئن شوید که فلاشی با عمر باتری طولانی انتخاب کرده اید و حتی بهتر است باتری های اضافی را بردارید. به زمان شارژ فلاش خود توجه کنید و بر این اساس برنامه ریزی کنید. این هیچ تفاوتی با دوربین شما ندارد. از دیجی سنتر به شما نصیحت هیچوقت عکاسی نباشید که مجبور است عکاسی را متوقف کند تا منتظر بماند تا باتری ها دوباره شارژ شوند آینده نگر باشید.

لوازم جانبی فلاش های استروب ( استودیویی )

لوازم جانبی فلاش های استروب ( استودیویی ) بسیار متنوع هستند و با توجه به مدل های مختلف متفاوت است لوازمی چون، ریموت کنترل، باتری، شارژر، کابل ها  کاسه و … که با توجه به سطح و نوع عکاسی به آنها نیاز پیدا خواهید کرد. خرید برخی از این لوازم الزام کار شماست و برخی نه اما نکته ای که بسیار مورد اهمیت است این است که برخی از عکاسان از گیپور لباس های قدیمی خود هم در عکاسی با نور ایده میگیرند و لوازم تا جایی به شما کمک میکند برای متمایز بودن باید خلاق باشید ابزار این اجرای خلاقیت شما به وفور در دیجی سنتر موجود است.

اطلاعات بیشتر ...