اخبار گوناگون

فناوری شارژ بی سیم از راه دور شیائومی Mi Air Charge رونمایی شد

رسماً شیائومی Mi Air Charge رونمایی شد، فناوری جدید شارژ از راه دور و بی سیم که نیازی به گذاشتن گوشی روی هیچ سطحی ندارد!

وقتی صحبت از شارژ بی سیم می شود، همه ما یاد استَند یا پَد های شارژ می افتیم، که در این فناوری وقتی تلفن را روی محل مخصوص قرار می دهیم، فرآیند شارژ به طور خودکار شروع می شود.

البته تلفن شما (یا هر دستگاه دیگر) نیز باید از شارژ بی سیم پشتیبانی کند.

شیائومی Mi Air Charge

اما اکنون به نظر می رسد که دیگر برای شارژ بی سیم، نیاز به گذاشتن گوشی روی هیچ سطحی (استند، پد) نیست! این فناوری جدید شارژ از راه دور که توسط شیائومی رونمایی شده است (شیائومی Mi Air Charge)، به شما امکان می دهد تلفن را حتی در هنگامی که گوشی را در دست خود نگه داشته اید یا با گوشی خود حرکت می کنید نیز شارژ کنید.

این فناوری وابسته به یک ایستگاه شارژ از راه دور است که می توانید آن را در هر نقطه از خانه خود قرار دهید. این ایستگاه که شبیه به یک صندوق یا گاو صندوق کوچک است، هنگامی که تشخیص می دهد یک دستگاه قابل شارژ وارد محدوده خود شده است، به طور خودکار فرآیند شارژ را آغاز می کند. مشخص نیست که برد ذکر شده دقیقا چند متر است، اما شیائومی می گوید از چند متری می توانید گوشی خود را شارژ کنید.

Xiaomi Mi Air Charge

این فناوری در حال حاضر برای تلفن های هوشمند در حال توسعه است. با این حال، هنگامی که برای عرضه عمومی آماده شود، برنامه ریزی شده است که برای دستگاه های مختلفی مانند ساعت های هوشمند یا وسایل روشنایی هوشمند نیز کار کند.

فناوری شیائومی Mi Air Charge بسیار جذاب به نظر می رسد، اما هنوز برای استفاده از آن، فعلا باید صبر کنیم. با توجه به گفته های شیائومی، ما هیچ شانسی برای دیدن Mi Air Charge در خانه های خود در سال 2021 نداریم. بنابراین مشخص است که Mi Air Charge امسال عرضه نخواهد شد.

مشاهده مطلب  معرفی لنز های جدید 16mm f/2.8 و لنز 100-400mm f/5.6-8 کانن

تیزر رسمی رونمایی شیائومی Mi Air Charge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا