اخبار موبایل

طراحی جدید Samsung Galaxy S22 Ultra

این مدل شبیه به سری S معمولی نیست

بعداز عرضه آیفون 13 و معرفی Google Pixel 6، تمامی چشم ها در انتظار ورود گوشی های سری Galaxy S22، سامسونگ هستند. با توجه به خبری که تازگی منتشر شده است، به نظر می رسد که مدل الترا آن وارد بازار خواهد شد.

یک واحد ساختگی از Galaxy S22 Ultra ماژول دوربین پشتی شکل P را که در خبر های قبلی دیده بودیم و همچنین طراحی مسطح برای بالا و پایین گوشی را توسط شخص ایتالیایی CoverPigtou و @xleaks7 در توییتر نشان داده شده است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد هنگامی که شاهد رندرهای غیر رسمی این دستگاه بودیم، ظاهری متفاوت از Galaxy Note در آن وجود داشت. گلکسی نوت 21 هرگز وارد بازار نشد و اکنون انتظار می رود S22 Ultra جایگزین این نوت در سال 2022 باشد.

جایگاه S Pen

همان منبع که این واحد ساختگی را نشان داد گفت، Galaxy S22 Ultra واقعاً دارای جایگاه مناسب برای قرار دادن S Pen خواهد داشت. در حالی که Galaxy S21 Ultra که دارای قلم بود، برای حمل آن با گوشی، به یک کیف مخصوص نیاز داشتید.

ویژگی دیگر جدیدی از این گوشی فعلا پخش نشده است: دکمه های تنظیم صدا و پاور در لبه سمت راست گوشی قرار دارد، درست همانطور که انتظار می رفت و در سمت چپ هیچ دکمه ای وجود ندارد.

این موارد به طور رسمی تایید نشده است: یک منبع معتبر طراحی یکسانی را برای Galaxy S22 Ultra نشان می دهد ولی با کمی ایده بیشتر که نشان می دهد؛ این مدل با استاندارد Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

مدل 2022 سامسونگ، قصد دارد در صدر توجه قرار بگیرد

وقتی که این گوشی وارد بازار شود این سوال که آیا سری گلکسی نوت، بازگشت چشمگیری به بازار خواهد داشت یا خیر پیش می آید و همین طور شایعات زیادی در مورد برنامه هایی که سامسونگ برای گوشی خود در سال 2022 دارد، پخش خواهد شد.

با پخش شدن بیشتر خبر ها، احتمال این که گلکسی نوت 22 در قالب گلکسی S22 Ultra ظاهر شود، بیشتر می شود. این که آیا سامسونگ این گوشی را با نام نوت ارائه دهد فعلا مشخص نیست اما به نظر می رسد که روی کارت ها نام نوت برده شود.

ما این گوشی را که طرح نوت و دوربین P شکل دارد را در برخی اخبار مشاهده کرده ایم. سه تا گوشی سری S بیشتر از چیزی است که نیاز است سامسونگ ارائه دهد و احتمالا سامسونگ این قضیه را فهمیده است.

شایعات دیگری در مورد ویژگی های این گوشی پخش شده است که ما هنوز صحت آنان مطمئن نیستیم. انتظار می رفت که گوشی های گلکسی S22 در ماه ژانویه عرضه شوند، اما فعلا معلوم نیست.

0 / 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا