Samsung Galaxy S22: اخبار مربوط به طراحی این گوشی

Samsung Galaxy S22: اخبار مربوط به طراحی این گوشی

هرچه به تاریخ معرفی Samsung Galaxy S22 نزدیک می شویم، اخبار مربوط به این گوشی هم بیشتر می شود. آخرین خبری که در ارتباط با آن شنیده ایم اطلاعاتی در مورد تغییرات طراحی این گوشی داده است.

بلاگر شناخته شده Ice Universe چند عکس از صفحه نمایش شیشه ای محافظ دو گوشی Samsung Galaxy S22  و the Samsung Galaxy S22 Plus، در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است و اطلاعاتی در ارتباط با سایز و طوری که محافظت می کنند نیز داده است.

همانطور که در این توییت اشاره شده است، به نظر می رسد که لبه های این گوشی ها کمی گردتر و کمی عریض تر از مدل های گلکسی S21 سامسونگ هستند. این موردی است که به هنگام خرید یک گوشی جدید، باید به آن توجه داشته باشید.

آنچه که تا الان در مورد طراحی Samsung Galaxy S22 می دانیم

برای مرجع ، Galaxy S21 استاندارد 6.2 اینچی 151.7 میلی متر در 71.2 میلی متر در 7.9 میلی متر (5.97 اینچ در 2.80 اینچ در 0.31 اینچ است)، در حالی که ابعاد Galaxy S21 Plus، 6.7 اینچی 161.5 میلی متر در 75.6 میلی متر در 7.8 میلی متر است (6.36 اینچ در 2.98 اینچ در 0.31 اینچ).

بنابراین به نظر می رسد که، گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس می توانند کمی بزرگتر باشند. ما تا به الان خبر های زیادی در مورد گوشی ها خوانده ایم که در مورد ارتقا چیپست و ارتقا دوربین صحبت شده است.

قطعا در مورد این گوشی ها تا روز معرفی رسمی آن ها، قرار است که اخبار و شایعاتی زیادی را بشنویم. و سوال دیگه ای که الان پیش میاد این است که تاریخ رونمایی کی است؟ احتمالا تاریخ آن با معرفی Samsung Galaxy S21 FE در یک روز باشد.

با توجه به خبر هایی که تا به امروز در مورد Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus شنیده ایم، مشخص شده است که این گوشی ها تفاوت خاصی با S21 ندارند. به نظر می رسد اکثر ارتقاءها و تغییرات در داخل موبایل انجام می شود.

البته هیچکدام از این اخبار هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

بهینه سازی نرم افزار و توان باتری، ممکن است چندان اهمیتی نداشته باشد، اما گفته می شود که باتری داخل Galaxy S22 یک باتری 3700 میلی آمپر ساعتی است، در حالی که ظرفیت باتری 4000 میلی آمپر ساعتی برای گلکسی S21 است.

به نظر می رسد که سامسونگ Galaxy S22 Ultra با مدل قبلی خود تفاوت چشمگیری داشته باشد به همراه جایگاهی برای خودکار S.

WELCOME,

Enjoy luxury, exclusivity and discretion

NOW TREAT YOURSELF!

Get 25% Off & Free Shipping On Your First Order. Enter Code WELL25SPE

دیجی سنتر
Logo