اخبار دوربین دیجیتال

عکاسی که با استفاده از فیگورهای جنگ ستارگان شاهکار هنری خلق کرد

عکاسی که با استفاده از فیگورهای جنگ ستارگان شاهکار هنری خلق کرد
عکاسی که با استفاده از فیگورهای جنگ ستارگان شاهکار هنری خلق کرد

عکاسی که با استفاده از فیگورهای جنگ ستارگان شاهکار هنری خلق کرد

سباستین دل گروسو به واسطه ایده ترکیب رسانه های مختلف معروف است. مجموعه عکس های “طرح یک زندگی” که مهارت طراحی را با عکاسی استودیویی ترکیب می کند یک تکامل سورئال را از پرتره استاندارد ایجاد می کند. او دوباره برگشته اما این بار با تلفیق واقعیت با کهکشان های دور.

در آخرین پروژه خود، ” Le Cosmos de Star Wars” (جنگ ستارگان) سباستین از مجسمه های کوچک جنگ ستارگان عکاسی کرده و آنها را به صورت دیجیتال به یک دنیای کاملا واقعی انتقال داده. او کار را با پایه و اصول عکاسی شروع می کند، و به صورت هنرمندانه ای لایه های عکس ها را با بافت ها ترکیب می کند و عکس های برجسته ای را از واقعیت و کهکشان جنگ ستاره ها خارج می کند.

14-star-wars-action-figure-photography-800x800 12-star-wars-action-figure-photography-800x800

01-star-wars-action-figure-photography-800x800

سباستین اساساٌ به عکاسی ماکرو علاقه مند بود تا اینکه سفرهای گوناگونش او را به عکاسی منظره، معماری و مفهومی علاقه مند کرد. عکس های او ترکیبی از این سه ژانر با تصاویر اصلی استفاده شده برای سوژه ها و همچنین صحنه ای که این سوژه ها در آن قرار گرفته اند است. شما می توانید نمونه ای از فرآیند کارهای او را در عکس های زیر با نام Geonosis ببینید.

04-star-wars-action-figure-photography-800x800

او با عکاسی سیلوئت از فیگورها در برابر یک صفحه روشن شروع می کند. سپس به مجسمه ها پوزهای مختلف می دهد و به تمام لایه با هم در فتوشاپ فرم می دهد. در محیط فتوشاپ  سایه های سیلوئت با هم ترکیب می شوند و صحنه هایی را ایجاد می کنند که این مجسمه های کوچک را به کمک بافت ها و رنگ ها به زندگی می آورد.

13-star-wars-action-figure-photography-800x396 09-star-wars-action-figure-photography-800x800 07-star-wars-action-figure-photography-800x800 06-star-wars-action-figure-photography-800x800 05-star-wars-action-figure-photography-800x800 02-star-wars-action-figure-photography-800x800 03-star-wars-action-figure-photography-800x800

پس زمینه ها به سطح سیاراتی مانند Hoth و Endor شبیه هستند و در واقع همگی عکس هستند اما برای ایجاد عمق و ابعاد بیشتر بافت و ویرایش به کار می آیند. اگر دستیابی به یک پس زمینه خاص خیلی پیچیده باشد، سباستین آن را در محیط Adobe Illustrator ایجاد می کند و سپس لایه ها را با یکدیگر ترکیب می کند.

آثار بیشتر این هنرمند رو میتونید در فلیکر ، فیسبوک و اینستاگرام مشاهده کنید.

منبع

مشاهده مطلب  کانن دوربین و چاپگر فوری Zoemini S2 را معرفی کرد

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا