اخبار گوناگون, اخبار دوربین دیجیتال

پاناسونیک لنز 500 دلاری Leica DG Summilux 9mm F1.7 را برای Micro Four Thirds معرفی کرد.

lazy

پاناسونیک لنز Leica DG Summilux 9mm F1.7 را برای سیستم‌های دوربین Micro Four Thirds معرفی کرده است.

این لنز 18 میلی متری فریم فوق عریض معادل از 12 عنصر در 9 گروه، شامل دو عنصر غیرکروی، دو عنصر پراکندگی فوق العاده کم (ED) و یک عنصر با ضریب شکست فوق العاده بالا (UHR) ساخته شده است.

پاناسونیک می‌گوید که فوکوس خودکار لنز «قابلیت عملکرد نرم و بی‌صدا را دارد و مکمل سیستم فوکوس خودکار کنتراست با سرعت بالا و دقت بالا با درایو حسگر با سرعت 240 فریم در ثانیه است».

هنگام فوکوس دستی، لنز را می‌توان روی حالت خطی تنظیم کرد، که فوکوس را با سرعت ثابتی با چرخش حلقه فوکوس تنظیم می‌کند، یا یک تنظیم غیرخطی، که بر اساس سرعت چرخش حلقه فوکوس، فوکوس را سریع‌تر تغییر می‌دهد. این تنظیم غیرخطی را می توان از 90 تا 360 درجه (با افزایش 30 درجه) تنظیم کرد تا دقیقاً مقدار مناسبی از پرتاب را برای نیازهای شما بدست آورد و امکان فوکوس از پیش برنامه ریزی شده هنگام فیلمبرداری را فراهم کند.

همچنین برای ضبط ویدیو، پاناسونیک می‌گوید که برای کاهش تنفس فوکوس و همچنین ارائه کنترل دیافراگم «micro-step» برای تنظیمات نرم‌تر عنبیه، کار می‌کند تا اطمینان حاصل شود که هنگام تنظیم دیافراگم، پرش‌های بزرگ (مثلاً 1/3 EV) وجود ندارد.

سایر ویژگی ها عبارتند از دیافراگم دیافراگم هفت تیغه، حداقل فاصله فوکوس 9.5 سانتی متر (3.7 اینچ) با حداکثر نسبت بزرگنمایی 0.25 برابر و رزوه فیلتر جلویی 55 میلی متر. طول لنز 52 میلی متر (2 اینچ) و قطر 61 میلی متر (2.4 اینچ) و وزن آن 130 گرم (4.6 اونس) است.

لنز Leica DG Summilux 9mm F1.7 در «اواخر جولای [2022]» با قیمت 499.99 دلار در خرده فروشان مجاز در دسترس خواهد بود. شما میتوانید پس از عرضه جهانی محصول آن را از فروشگاه دیجی سنتر خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *