six-camera دوربین ۳۶۰درجه گوپرو

GoPro دوربین ۳۶۰ درجه ویژه هدست‌ های واقعیت مجازی می‌ سازد

دوربین ۳۶۰درجه گوپرو

براساس اطلاعات ارائه شده توسط نیک وودمن، six-camera یا همان مکعب دوربینی نیمه ی دوم سال جاری میلادی روانه ی بازار خواهد شد. قیمت تعیین شده برای این محصول 3٫000 دلار است. شاید در نگاه اول قیمت این محصول کمی زیاد باشد، اما باید به این موضوع اشاره کرد که امکان جدا کردن دوربین ها و استفاده ی مستقل از آن ها وجود دارد.

وودمن در این خصوص گفت:

دوربین های گو پرو را باید در زمره ی دوربین هایی قرار داد که می توان آن را با دوربین های دیگری ترکیب کرده و خروجی بهتری دریافت کرد.

با استفاده از مکعب که از یک دوربین گوپرو در هر وجه استفاده می کند، تصاویر مورد نظر ثبت می شود، سپس تصاویر هر 6 دوربین توسط نرم افزار واقعیت مجازی Kolor ویرایش می شود که نتیجه ی آن ایجاد یک ویدیوی 360 درجه از محیط است. گوپرو سال گذشته کمپانی توسعه دهنده ی نرم افزار Kolor را مال خود کرد.

وودمن همچنین شایعات پیشین مطرح شده در خصوص ساخت یک کوادکوپتر توسط این کمپانی را تایید کرد. وودمن زمان عرضه ی این پهپاد را نیمه ی اول سال 2016 عنوان کرد، اما سخنی درباره ی قیمت این محصول به میان نیاورد.

وودمن در این مورد گفت:

ما مشاهده می کنیم که صنعت ساخت پهپاد های چهار موتوره یا همان کوادکوپترها در حال رشد است و این موضوع من را به یاد روزهای اولیه ی فعالیت گوپرو می اندازد. این حوزه به اندازه ی کافی به آنچه که ما می سازیم ارتباط دارد، از این رو بهتر است نسخه ی اختصاصی خودمان را تولید کنیم.

خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

دسترسی سریع به فروشگاه
درباره دیجی سنتر بیشتر بدانید​
اطلاعات تماس فروشگاه​

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۴۵۱۰۰۳ (‌۱۰ خط)

آدرس :‌تهران، سیدخندان، خیابان شریعتی، ابتدای رسالت شرق نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1

دیجی سنتر در شبکه های اجتماعی​
نمادهای اعتماد
اتحادیه کسب و کار مجازی

نماد اعتماد

اتحادیه کسب و کار مجازی
دیجی سنتر
Logo
Enable registration in settings - general