دوربین برتر کدام است

به نظر شما کدام برند در این مسابقه برنده می شود ؟

دوربین برتر کدام است

امروزه بازار عکس ها سلفی بسیار داغ است شاید خیلی ها فراموش کرده اند که برای رسیدن به این کیفیت چه سختی هایی کشیده  شده،و امروز کل دنیا چه حرفه ای ها و چه مبتدی ها در کمترین زمان بهترین عکس ها را ثبت میکنند میل به یادگار نگه داشتن لحظه ها همیشه با انسان همراه بوده است و میتوان با اطمینان ادعا کرد امروز به نقطه ای رسیدیم که عکاسی جزء جدایی ناپذیر خانواده ها شده بدون هیچ سختی…

به نظر شما کدام برند در این مسابقه برنده می شود ؟

پرچمداران امروزی در میدان رقابت همدیگر را به خاک و خون می کشند. تولیدکنندگان بر سر کیفیت نمایشگر، قدرت پردازنده، جنس بدنه و … یکدیگر را به چالش می کشند و هر یک تلاش می کنند تا بهترین را به بازار عرضه کنند.

در این میان حوزه دوربین ها همواره یکی از جذاب ترین بخش های این رقابت به شمار می رفته است. تکنولوژی دوربین  و دوربین موبایل اگرچه در طول سالیان گذشته پیشرفت بسیاری داشته و هم اکنون حتی تهدیدی جدی برای یکدیگر به شمار می رود، اما همچنان راه بلندی را در پیش دارند.

در این عکس سعی کردیم پیشرفت و تحول دوربین های عکاسی و فیلمبرداری از سال 1917 تا 2014 را به نمایش بگذاریم با برند هایی مثل Nikon , Olympus, canon , Fujifilm, Apple از شروع کار دوربین های عکاسی تا به وجود آمدن دوربین های ضد ضربه و ضد اب دیجیتال و همچنین ظهور اپل و تلفن های دوربین دار.
سعی کردیم با نمایش روند پیشرفت دوربین از ابتدا تا ظهور دوربین های اپل از کمپانی و افرادی که حاصل زحمتشان آسایش امروز ماراست قدر دانی کنیم شما نیز با مرور تاریخ دوربین برتر را انتخاب کنید.
دوربین برتر کدام است

دوربین برتر کدام است

 

دوربین برتر کدام است

برای مشاهده تصویر را ذخیره کنید.

منبع

Avatar
خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

دسترسی سریع به فروشگاه
درباره دیجی سنتر بیشتر بدانید​
اطلاعات تماس فروشگاه​

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۴۵۱۰۰۳ (‌۱۰ خط)

آدرس :‌تهران، سیدخندان، خیابان شریعتی، ابتدای رسالت شرق نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1

دیجی سنتر در شبکه های اجتماعی​
نمادهای اعتماد
اتحادیه کسب و کار مجازی
اتحادیه کسب و کار مجازی
دیجی سنتر
Logo