اخبار گوناگون

Laowa کمپین خود را برای لنزهای آنامورفیک بسیار فشرده APS-C Nanomorph راه اندازی کرد.

DSC01031 copy

Laowa صفحه کمپین Indiegogo خود را برای لنزهای آنامورفیک Nanomorph جدید خود راه اندازی کرده است و جزئیات بیشتری را در مورد لنزهای آنامورفیک فشرده فاش می کند.

پس از یک تاخیر کوتاه در راه اندازی کمپین، سه لنز اول Nanomorph اکنون در Indiegogo قابل استفاده هستند: یک لنز 27 میلی متری T2.8، 35 میلی متر T2.4 و 50 میلی متر T2.4. Venus Optics می‌گوید فاصله‌های کانونی 65 و 80 میلی‌متری را در اواخر امسال دنبال می‌کند. این لنزها برای سنسورهای S35 و MFT با گزینه‌های نصب برای Canon EF، PL mount، Canon R، Sony E، M43، DJI DL، Nikon Z، L mount و Fuji X طراحی شده‌اند.

هر سه ضریب فشار ثابت 1.5 برابری را در کل محدوده فوکوس ارائه می دهند، چیزی که معمولاً فقط در لنزهای آنامورفیک رده بالاتر دیده می شود. این نسبت فشار ثابت به این معنی است که لنزها در نزدیکی سوژه از کاهش اثر آنامورفیک خود رنج نخواهند برد – چیزی که می‌تواند باعث شود چهره‌ها و اشیا در صحنه‌ها مخدوش به نظر برسند.

این شرکت همچنین می‌گوید که این لنزها کوتاه‌ترین فاصله فوکوس را در بین لنزهای آنامورفیک موجود در بازار دارند، به طوری که لنز 27 میلی‌متری T2.8 می‌تواند تا 43 سانتی‌متر (16.9 اینچ) فوکوس کند و 50 میلی‌متر T2.4 می‌تواند حسگر را تنها 70 سانتی‌متر دریافت کند. (27.5 اینچ) از موضوع. اطلاعات راه‌اندازی دقیقاً نشان می‌دهد که لنزها چقدر کوچک هستند، با نسخه‌های پایه بدون آینه با طول تقریباً 10 سانتی‌متر (4 اینچ) و وزن بین 313 گرم (0.69 پوند) و 390 گرم (0.86 پوند). مدل های طراحی شده برای پایه های EF و PL طول کمتری دارند اما وزن بیشتری دارند. از رزوه فیلتر 55 متری برای نسخه های بدون آینه استفاده می شود، در حالی که مدل های EF و PL از فیلترهای 77 میلی متری استفاده می کنند.

مطلب پیشنهادی:  شرکت Sirui لنز سینمایی Night Walker 16mm T1.2 S35 را با پنج مانت عرضه کرد

Laowa می‌گوید که پایه‌های این لنزها توسط کاربر قابل تعویض هستند و هر لنز با پایه انتخابی شما ارائه می‌شود، اما کاربران می‌توانند با قیمت 50 دلار پایه دیگری بخرند که می‌توان آن را در خانه تعویض کرد. مکانیزم تنظیم فوکوس پشتی در سمت عقب لنز قرار گرفته است تا کاربران بتوانند فوکوس بی نهایت را با هر تغییر تنظیم کنند تا از دقیق بودن مقیاس فوکوس اطمینان حاصل کنند.

نسخه‌های بدون آینه با قیمت 999 دلار و نسخه‌های EF/PL با قیمت 1499 دلار به فروش می‌رسند، هرچند تخفیف‌های «Early bird» برای حامیان کمپین Indiegogo این شرکت در دسترس است. انتظار می رود حمل و نقل در ماه اوت آغاز شود.

توجه/سلب مسئولیت: به یاد داشته باشید که قبل از حمایت از هر پروژه تامین مالی جمعی، تحقیق خود را انجام دهید. تعهد به کمپین های تامین مالی جمعی پیش سفارش نیست. دیجی سنتر ارتباطی با این یا هر کمپین مشابهی ندارد، و ما فقط پروژه هایی را منتشر می کنیم که قانونی به نظر می رسند و فکر می کنیم برای خوانندگان ما واقعاً جالب هستند. می‌توانید در صفحه «اعتماد و ایمنی» خود، اطلاعات بیشتری در مورد پادمان‌هایی که Kickstarter در نظر گرفته است بخوانید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *