Galaxy S9 به شرکت مخابراتی متحده آمریکا (Verizon) فروخته شد

گوشی های Galaxy S9 که به شرکت مخابراتی متحده آمریکا (Verizon) فروخته شده اند می توانند اندروید ۱۰ را با نام تجاری جدید UI 2.0 دریافت کنند. شرکت سامسونگ در اواخر ژانویه تصمیم و به روز رسانی اندروید ۱۰ برای گوشی های Galaxy S9 که تاب امروز به واحدهای مخابراتی ایالات متحده آمریکا (Verizon) فروخته شده است, کرد. این به روزرسانی در چند روز آینده برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود اما خب در ابتدا همانند دیگر به‌روزرسانی‌ها ممکن است این کار کمی به کندی و مرحله به مرحله پیش برود.

اندروید ۱۰ که با نام تجاری و جدید UI 2.0 در گوشی های سامسونگ اجرا شده است دارای یک لایه امنیتی که در ماه فوریه اعمال شده می باشد همچنین پس از نصب این به روز رسانی نسخه به QP1A.190711.020.G960USQU7DTA8. تغییر خواهد کرد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که مشتاق دریافت این به‌روزرسانی می باشید اما هنوز آن را دریافت نکرده اید مطمئن باشید که در روزهای آتی این به روز رسانی برای شما در دسترس خواهد بود اما می توانید هر از گاهی به قسمت تنظیمات و به روز رسانی سیستم تلفن همراه خود مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی:  بروزرسانی فریمور DJI MAVIC 3 تنظیمات حرفه‌ای، ثبت RAW به لنز تله فوتو، بهبود فوکوس خودکار و موارد دیگری را اضافه میکند.
رسول
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.