اخبار دوربین دیجیتال

کانن دوربین بدون آینه فول فریم را به جای 6D Mark II روانه بازار خواهد کرد

کانن دوربین بدون آینه فول فریم را به جای 6D Mark II روانه بازار خواهد کرد

احتمالا دوربین بعدی فول فریم کانن یک دوربین بدون آینه باشد. شایعات جدید مبنی بر این است که اولین دوربین بدون آینه فول فریم کانن به تولید سری 6D پایان خواهد داد بنابراین از قطعات دوربین های فول فریم میان رده این کمپانی در دوربین جدید استفاده نخواهد شد.

این شایعه از طریق CanonWatch منتشر شده و به نظر می رسد در مورد حذف شدن سری 6D مطمئن است و اطمینان می دهد که کانن بدون آینه فول فریم در حال حاضر وجود دارد، و در واقع در حال تست است.

این گزارش شواهد بیشتری به این شایعه اضافه می کند و می گوید که دوربین بدون آینه فول فریم کانن مجهز به مانت EF خواهد بود و امکان استفاده از تمام لنز های فول فریم کانن را که در حال حاضر در بازار وجود دارد را می دهد. شاید این به این معنی باشد که کانن بدون آینه فول فریم اساسا یک 6D Mark II بدون جعبه آینه باشد همانطور که EOS M5 اساسا یک 80D بدون آینه است.

با توجه به تمام گزارشات تایید نشده، ما هنوز در مورد هیچ چیز مطمئن نیستیم. اما با توجه به شایعاتی که در مورد کانن بدون آینه فول فریم شنیده ایم انتظار داریم که کانن در نهایت این دوربین منحصر به فرد را در سال 2017 ارائه کند.

0 / 5

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا