اپل واچ 7 عرضه شد و ممکن است که شما هم بخواهید آن را خریداری کنید

یک جورایی همه منتظر عرضه این ساعت بودند چون این واچ در تاریخ 14 سپتامبر معرفی شد ولی در تاریخ 15 اکتبر عرضه شد. ولی اگر شما Apple Watch 7 را قبلا سفارش نداده اید، احتمالا باید کمی بیشتر صبر کنید تا یکی از این واچ را داشته باشید.

با توجه به مزایای و کاربرد این ساعت، تعجب آور نیست که تقاضا برای این واچ انقدر بالا است و همین طور اپل سخت در تلاش است که جوتبگوی این حجم تقاضا باشد.

فروشگاه آنلاین اپل زمان تحویل را بین 25 نوامبر تا 15 دسامبر در بریتانیا تخمین زده است، برای کسانی که همین الان سفارش دهند.

در ایالات متحده تحویل بین 5-7 روز ذکر شده است، اما برای برخی مدل های دیگر 5-6 هفته. در استرالیا، بسته به مدل، انتظار رسید محصول بین 4 تا 6 هفته گفته شده است.

با وجود مدل های مختلف بند و متغیرهای دیگر، ممکن است بتوان مدلی را سفارش داد که کمتر منتظر رسیدن آن باشید. اما اکثر آن هایی که ما بررسی کرده ایم در این محدوده زمانی هستند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که این زمان انتظار کمتر، حتی ممکن است طولانی تر هم  شود، چون احتمالاً اپل تمام موجودی های واچ خود را که در زمان معرفی ساخته بود را عرضه کرده است. بنابراین اگر یکی از این ساعت ها را می خواهید، احتمالاً باید همین حالا سفارش دهید.

چرا عرضه Apple Watch 7 اینقدر کم است؟

این وضعیت دور از انتظار نبود، چون تحلیلگران قبلاً پیش بینی کرده بودند که عرضه محدود آن خواهد بود و این نشان می دهد که کسانی که منتظر تاریخ عرضه برای سفارش بودند، حالا می خواهند سفارش دهند. خوشبختانه زمان های تحویل محصول هنوز چندان بد نیستند، اما ممکن است طولانی تر شوند.

انتظار طولانی بین معرفی و عرضه به احتمال زیاد به این دلیل است که اپل در تلاش برای ذخیره حجم زیادی از واچ بوده است. همین طور به نظر نمی رسد که تقاضا برای اپل واچ 7 به این زودی ها کاهش یابد.

WELCOME,

Enjoy luxury, exclusivity and discretion

NOW TREAT YOURSELF!

Get 25% Off & Free Shipping On Your First Order. Enter Code WELL25SPE

دیجی سنتر
Logo