اخبار گوناگون

لانگ شات 2017 شنبه دهم ژوئن . شما عکس برداری کردید ؟

اینجا در سیاتل، هنگامی که تابستان فرا میرسد، ما تا حدی هیجان زده میشویم. در واقع اینجا تا اواسط ژولای هوا گرم نمیشود، اما این حالت باعث نپوشیدن جوراب و بیرون رفتن بدون لباس بارانی نمیشود.(در مورد باران اجتناب ناپذیر شکایت میکنیم و به همه ی عکسهای اینستاگراممان برچسب ژانویه را میزنیم).

یکی از راههایی که با آن آمدن تابستان را جشن میگیریم،لانگ شات شمال غرب ،مرکزعکسی است که شامل یک عکسبرداری جهانی 24 ساعته میشود که برای هر کسی از هر جایی، با هر دوربینی آزاد است(شامل گوشی شما هم میشود). لانگ شات یک رقابت نیست، بلکه فرصتیست برای آنکه در یک روز روی عکاسی متمرکز شویم، عکسی را که گرفتید به اشتراک بگذارید و چیزی را که دیگر عکاسان انجام میدهند ببینید.این همچنین یک روش PCNW است که آگاهی و بودجه را برای حمایت از مبلغ عکاسی آن ،بالا میبرد.

عکس توسط : Luke Peterson | Long Shot 2016
عکس توسط : Luke Peterson | Long Shot 2016

لانگ شات امسال شنبه 10 ژولای است.بین 9 صبح روز شنبه اقیانوس آرام و 9 صبح روز 1شنبه اقیانوس آرام، عکاسان شرکت کننده پیرامون” شکار نور” دنیا هستند. شما عکس میگیرید از هر چه که شما بخواهید وهرجایی که شما هستید. اگر شما ثبت نام کنید(کمک مالی پیشنهادی 20 دلاری وجود دارد)، شما میتوانید به میزان 5 عکس برگزیده از روز ارسال کنید و یک داور، یکی از عکسهایتان را برای آنکه شامل نمایش اسلاید لانگ شات سالانه و نمایش پاپ-آپ درتاریخ 17 ام سیاتل شود، انتخاب خواهد کرد، و شما مجبور نیستید در پاپ آپ حضور داشته باشید.

اگر شما ثبت نام شدن را انتخاب نمیکنید، شما هنوز میتوانید عکس بگیرید و در حالیکه از لانگ شات های 2017# هشتگ (برچسب ها) #PCNW استفاده میکنید آنها را در رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارید. تصاویر شما داخل اسلاید قرار نمیگیرد ، اما شما هنوز قسمتی از هیئت گسترده جهانی عکاسان در یک اتفاق سرگرم کننده هستید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید ؟
0 / 5

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا