قیمت Google Pixel 6

دیروز 19 اکتبر، از Google Pixel 6 رونمایی شد و لیست قیمت های آن تعیین شد. اگر قصد دارید به صورت آنلاین این گوشی را خریداری کنید، قطعا با قیمت ها مختلفی روبرو خواهید شد. در این مقاله دلیل تفاوت قیمت گفته می شود.

گوگل شروع قیمت Google Pixel 6 با حافظه 128 گیگابایت را از 599 دلار، 599 پوند، 999 دلار استرالیا، شروع کرد وبرای نسخه پرو آن از 899 دلار، 849 پوند، 1.299 دلار استرالیا. نسخه پرو در بازار خیلی تفاوت قیمت ندارد ولی تفاوت قیمتی نسخه استاندارد Google Pixel 6 در بازار بسیار چشم گیر است.

گوگل نسخه های مختلفی از پیکسل 6 را منتشر کرده است که بین مدل فروخته شده در فروشگاه آنلاین شرکت و مدلهایی که توسط شرکت های دیگر که با شبکه های خود کار می کنند، تفاوتی وجود دارد. اما چه فرقی دارند؟ داشتن قابلیت 5G و پشتیبانی از باندهای بیشتر قیمت بالاتری نیز دارد.

به عنوان مثال، نسخه Pixel 6 که توسط خود گوگل فروخته می شود و فقط از sub-6 5G (باندهای 2.4G/5GHz/6GHz) پشتیبانی می کند و با قیمت 599 دلار فروخته شده است و Pixel 6 مدل T-Mobile نیز در با قیمت 599 دلار عرضه می شود و فقط از sub-6 5G پشتیبانی می کند.

دو شرکت آمریکایی دیگر، Verizon و AT&T، به TechRadar گفتند که مدلهای Pixel 6 که آنها می فروشند به شبکه های sub-6 و mmWave مربوطه متصل می شوند. به همبن دلیل این نسخه ها گران تر هستند: قیمت Verizon Pixel 6 از 699 دلار شروع می شود و قیمت AT&T Pixel 6 ، 739 دلار است.

قیمت های هر شرکت متفاوت است، برای مثال Verizon تا 700 دلار، تخفیف برای هر Pixel می دهد.

 

کدام گوگل پیکسل 6 را باید خریداری کنید؟

هر نسخه از Pixel 6 دارای مشخصات، دوربین و ویژگی های یکسانی است. تنها تفاوت بین آن ها در قابلیت 5G و هزینه آن ها است.

این تفاوت قیمت از وقتی که Anshel Sag، تحلیلگر تلفن همراه، در مورد پست رسمی Google توییت کرد که چندین مدل Pixel 6 و Pixel 6 Pro با قابلیت های مختلف در 5G و این که در کدام کشورها در دسترس خواهد بود که بیشترین تفاوت قیمت بین نسخه های متعدد در ایالات متحده بود.

AT&T و Verizon هر دو به TechRadar گفتند که نسخه های Pixel 6 آنها با mmWave و sub-6 5G کار می کنند، بنابراین ممکن است در روز معرفی تفاوت قیمتی زیادی مشاهده شود.

WELCOME,

Enjoy luxury, exclusivity and discretion

NOW TREAT YOURSELF!

Get 25% Off & Free Shipping On Your First Order. Enter Code WELL25SPE

دیجی سنتر
Logo