اخبار گوناگون

عکاسی که عکس های حیات وحش زیبایی در اتاق خود ثبت کرده است

عکاس مصری Amr Elshamy عکس هایی گرفته که نهنگ و دلفین ها را در دریا و خرس قطبی و فوک ها را در یک منظره برفی نشان می دهد. اما چیزی که این عکس ها را از سایرین متمایز می کند این است که همه آنها در محیط داخلی و بر روی میز کار اتاق عکاس گرفته شده اند.

Elshamy می گوید: یکی از رویاهای من این است که با دوربینم به دور دنیا سفر کنم و مثل عکاس های National Geographic عکس های حیات وحش بیاندازم. از آنجا که او نتوانسته این کار را در دنیای واقعی انجام دهد، تصمیم گرفته رویای حیات وحش خود را با استفاده از مدل های حیوانات ایجاد کند و در اتاق خود یک استودیو بسازد. او می گوید که این پروژه تا وقتی ادامه دارد که بتوانم در دنیای واقعی آن را انجام دهم و اسم این پروژه را “زندگی” گذاشته. این پروژه چند ماه پیش زمانی آغاز شد که Elshamy با کمپانی چینی MOJO FUN تولید کننده مجسمه های حیوانات با جزئیات و کیفیت بالا آشنا شد.

برای ایجاد تصاویر زیر آب، Elshamy یک مخزن را با آب پر کرد و با اضافه کردن رنگ یک ته رنگ آبی به آن داده. برای اضافه کردن لکه های گرد و غبار به عکس، او یک دستمال کاغذی را در آب انداخت و سپس آنرا از آب در آورد. او همچنین از یک پس زمینه مشکی، نخ ماهیگیری برای نگهداری حیوانات و یک شاخه فلاش با ژل آبی استفاده کرد.

برای ایجاد صحنه های برفی، او از یک پس زمینه سفید، دو سر فلاش و یک برف شادی استفاده کرده است.

برای صحنه های قطبی خود، او صحنه هایی از مناظر قطبی را پس زمینه اضافه می کند تا حس رئالیسم را به عکس بدهد.

 

مشاهده مطلب  ایلان ماسک: سرویس SpaceX Starlink ماه آینده فعال می شود

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا