اخبار موبایل

دوربین گوشی Samsung Galaxy S6 یکی از امکانات ویژه آن خواهد بود ؟

سامسونگ اشاره کرده که دوربین گوشی Samsung Galaxy S6 بهترین عملکرد را در نور کم خواهد داشت

دوربین گوشی Samsung Galaxy S6

دوربین گوشی Samsung Galaxy S6
دوربین گوشی Samsung Galaxy S6

دوربین گوشی Samsung Galaxy S6

سامسونگ یک نکته مرموز دیگر در مورد دوربین گوشی Samsung Galaxy S6 اشاره کرد با این متن “Find clarity in darkness” که به زبان آمیانه معنی یافتن روشنایی در تاریکی.

همراه با این تصویر خود سامسونگ در توییتر خود گفته که “Great vision inspires me. I am #TheNextGalaxy”.

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6

به نظر میرسد سامسونگ از دوربین گوشی جدید خود Galaxy S6 اطمینان کامل دارد همانطور که در تیزر های قبلی خود این مسئله را متفاوت منتشر کرده بود.

وعده پیدا کردن شفافیت در تاریکی نشان می دهد که اهمیت کهکشان S6 را در گرفتن عکس در شرایط کم نور اکسل.

جمله سامسونگ همانطور که در بالا گفتیم که با این عنوان بود “Find clarity in darkness” به این اشاره میکند که دوربین این گوشی در تاریکی و نور کم بسیار عالی عمل میکند حالا باید ببینیم در واقیت و هنگام کار با گوشی در دست (Hand on) چطور عمل میکند و آیا این گفته ها حقیقت دارد یا فقط جنبه تبلیغاتی دارد.

بسیاری از دوربین های هوشمند در نور کم به خوبی عکس نمیگیرند، هرچند آیفون 6 پلاس و HTC One M8 هم این کار را به خوبی انجام میدهند و به نظر میرسد هردو ممکن است با Samsung Galaxy S6 برابری کنند.

[بروزرسانی]

بعد از اینکه در این شایعه پخش شده که خواندیم سامسونگ در گوشی جدید خود از Snapdragon استفاده نمیکند (مطلب کامل را بخوانید) ، مثل اینکه برعکس شده و میخواهد از همان چیپ استفاده کند و exynos در این گوشی بکار نمیرود اما هنوز هم کاملا معلوم نیست سرانجام چه خواهد شد

به این مطلب چه امتیازی میدهید ؟
0 / 5

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا