نقد و بررسی دوربین

دوربین برتر کدام است

دوربین برتر کدام است

امروزه بازار عکس ها سلفی بسیار داغ است شاید خیلی ها فراموش کرده اند که برای رسیدن به این کیفیت چه سختی هایی کشیده  شده،و امروز کل دنیا چه حرفه ای ها و چه مبتدی ها در کمترین زمان بهترین عکس ها را ثبت میکنند میل به یادگار نگه داشتن لحظه ها همیشه با انسان همراه بوده است و میتوان با اطمینان ادعا کرد امروز به نقطه ای رسیدیم که عکاسی جزء جدایی ناپذیر خانواده ها شده بدون هیچ سختی…

به نظر شما کدام برند در این مسابقه برنده می شود ؟

پرچمداران امروزی در میدان رقابت همدیگر را به خاک و خون می کشند. تولیدکنندگان بر سر کیفیت نمایشگر، قدرت پردازنده، جنس بدنه و … یکدیگر را به چالش می کشند و هر یک تلاش می کنند تا بهترین را به بازار عرضه کنند.

در این میان حوزه دوربین ها همواره یکی از جذاب ترین بخش های این رقابت به شمار می رفته است. تکنولوژی دوربین  و دوربین موبایل اگرچه در طول سالیان گذشته پیشرفت بسیاری داشته و هم اکنون حتی تهدیدی جدی برای یکدیگر به شمار می رود، اما همچنان راه بلندی را در پیش دارند.

در این عکس سعی کردیم پیشرفت و تحول دوربین های عکاسی و فیلمبرداری از سال 1917 تا 2014 را به نمایش بگذاریم با برند هایی مثل Nikon , Olympus, canon , Fujifilm, Apple از شروع کار دوربین های عکاسی تا به وجود آمدن دوربین های ضد ضربه و ضد اب دیجیتال و همچنین ظهور اپل و تلفن های دوربین دار.
سعی کردیم با نمایش روند پیشرفت دوربین از ابتدا تا ظهور دوربین های اپل از کمپانی و افرادی که حاصل زحمتشان آسایش امروز ماراست قدر دانی کنیم شما نیز با مرور تاریخ دوربین برتر را انتخاب کنید.
دوربین برتر کدام است
دوربین برتر کدام است

 

دوربین برتر کدام است

برای مشاهده تصویر را ذخیره کنید.

منبع

0 / 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا