اخبار گوناگون

درخواست مایکروسافت از معلمان: Minecraft بازی کنید!

درخواست مایکروسافت از معلمان: Minecraft بازی کنید!

سیستم های آموزشی کودکان همیشه در حال تغییر است. معلم های دهه های 80 و 90 میلادی از ویدئو یا بازی های کوتاه و ساده ای مانند Oregon Trail یا Number Munchers برای آموزش مفاهیم پایه ای ریاضی و تاریخ استفاده می کردند.

با این حال نسل جدید دانش آموزان بازی بهتری خواهند داشت: Minecraft

بازی Minecraft
بازی Minecraft

مایکروسافت اعلام کرد که نسخه آموزشی Minecraft برای تست آزمایشی در ماه ژوئن در اختیار معلمان قرار می گیرد. مایکروسافت به دنبال بازخورد این بازی است که معلمان چگونه از آن در برنامه های خود استفاده می کنند.

به طور جدی، زمان صرف شده در تابستان زمان مناسبی را در اختیار معلمان قرار می دهد تا نرم افزارهای آموزشی خود ر ابه روز کنند و برنامه آموزشی مناسبی را تدوین نمایند.

برخی از تجاربی که تیم مستقر در ردموند برای معلمان ایجاد کرده، بازسازی مجازی معبد آرتمیس، هرم جیزه و پناهگاه های اندرسون است که در در طول جنگ جهانی دوم برای حفاظت از خانواده ها مورد استفاده قرار می گرفت.

نسخه آزمایشی برنامه آموزشی Minecraft ببرای دانلود به صورت رایگان بر روی PC و Mac در ماه ژوئن در دسترس قرار می گیرد، اما بیشتر از 100 مدرسه در 30 کشور، ماه آینده در نسخه بتای این بازی شرکت خواهند کرد.

0 / 5

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا