اخبار گوناگون

خلیج مانتری از دوربین GoPro استفاده میکند

اکواریوم خلیج مانتری برای ساخت دوربین های جدید پژوهشی از GoPro استفاده میکند

 

محققان راکفیش، در حال بازیابی یک قاب حمل SeeStar در دو سایز کوچک و بزرگ نسبت به نمونه قدیمی تر آن
محققان راکفیش، در حال بازیابی یک قاب حمل SeeStar در دو سایز کوچک و بزرگ نسبت به نمونه قدیمی تر آن

موسسه تحقیقات آکواریوم خلیج مانتری یک سیستم دوربین (دوربین GOPRO) پژوهشی برای استفاده در زیر آب برای کمک به پروژه های تحقیقاتی ایجاد کرده است.این سیستم پژوهشی از یک دوربین GOPRO و دیگر قطعات به راحتی تشکیل شده و ارزان تر از سیستم های دوربین (دوربین GOPRO) مربوط به اقیانوس شناسی تجاری میباشد.

دوربین GoPro

دوربین GOPRO
دوربین GOPRO

با استفاده از این، محققان دیگر قادر به ایجاد و استفاده از دوربین (دوربین GOPRO) برای مقاصد پژوهشی خود را زمانی که هزینه به انجام این کار غیر این صورت گران

با استفاده از این سیستم ، دیگر محققان قادر به ایجاد و استفاده از دوربین (دوربین GOPRO) برای مقاصد پژوهشی خود میباشد در صورتی که هزینه انجام همچین عملیاتی بدون استفاده از این سیستم قابل گسترش و منبع باز بسیار گران و پر هزینه خواهد بود.

پروژه دوربین های منبع باز در سال 2012 با هدف ایجاد یک سیستم آسان برای استقرار و نسبتا ارزان دوربین (دوربین GOPRO) برای محققان اقیانوسی آغاز شده . دوربین SeeStar نتیجه این پروژه است، و هر کسی می تواند نسخه خود را با استفاده از قطعات به دست آمده از فروشگاه های سخت افزاری ، در این سیستم GOPRO به عنوان دوربین اصلی ، که در کنار یک باتری بزرگتر، چراغ ها و دیگر اجزا داخل یک لوله پی وی سی قرار دارد عمل می کند.

کل هزینه این سیستم دوربین 3000 دلار که در مقابل هزینه های دیگر سیستم های دوربین (دوربین GOPRO) قابل مقایسه با 5000 دلار و 20،000 دلار ، SeeStar را می توان در عمق 1،000 پا (ft) قرار می گیرد. می تواند در جای خود برای ماه باقی می ماند، و قادر به گرفتن عکس و ضبط ویدیو است. به عنوان یک پاداش، سیستم SeeStar نیز کوچکتر از بسیاری از دوربین (دوربین GOPRO) های دیگر است.
کار توسعه بر روی سیستم دوربین (دوربین GOPRO) در حال انجام است ، و محققان به دنبال ابزار ساده و ارزان برای ساختن دستگاهی با قابلیت های بالا و بسیار کارآمد هستند .نسخه فعلی از دوربین در حال حاضر در حال استفاده میباشد

0 / 5

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا