اخبار گوناگون

اینستاگرام در حال امتحان طراحی سیاه و سفید برای برنامه خود است

طراحی سیاه و سفید اینستاگرام
طراحی سیاه و سفید اینستاگرام

اینستاگرام در طی این سال ها نشان داده که به بازسازی طراحی ظاهر خود علاقمند است. پس جالب است است بدانید که در طول این هفته نیز طراحی سیاه و سفید را امتحان کرده. در طراحی جدید این برنامه تمامی رنگ ها حذف شده و رنگ های سیاه و سفید و انواع سایه های طوسی جایگزین شده است.

در حرکت به سمت طراحی تک رنگ، به نظر می رسد که طراحان اینستاگرام به دنبال محو کردن پس زمینه، و جلب تمامی توجه ها به تصاویر و حذف هرگونه درگیری با رنگ هاست.

ممکن است بگویید که این ظاهر جدید هرگز در نور روز دیده نمی شود، اما اینستاگرام در پاسخ به این پرسش که از آنها شده بود اعلام کرده که: “ما اغلب تجربه های جدید را با درصد کمی از جامعه جهانی امتحان می کنیم و این فقط آزمایش طراحی جدید است.”

ممکن است که اینستاگرام این ظاهر تک رنگ را به عنوان یک گزینه انتخابی در نظر بگیرد. با اینکه چنین تغییراتی قطعا کوچکترین موضوعات بحث برانگیز در تاریخ اینستاگرام باشد، اما واقعیت اینست که حتی تست طراحی جدید نشان می دهد که اینستاگرام علاقمند است طراحی خود را هرچند کوچک تغییر دهد.

مشاهده مطلب  اپل واچ سری 7 با صفحه نمایش بزرگ ، معرفی شد

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا