اخبار گوناگون

آنالیز فالورهای اینستاگرام

آنالیز فالورهای اینستاگرام
آنالیز فالورهای اینستاگرام

در این مقاله یک اسکرین شات از صفحه اینستاگرام به شما نشان می دهیم که نشان می دهد کاربران اینستاگرام چگونه می توانند به آنالیز پروفایل خود دسترسی داشته باشند؟ حساب های ویژه اینستاگرام می توانند با استفاده از گزینه نمودار در قسمت بالای سمت راست صفحه به این آنالیز دسترسی داشته باشند.

آنالیز فالورهای اینستاگرام
آنالیز فالورهای اینستاگرام

از آنجا شما قادر خواهید بود که به اطلاعاتی درباره پست ها و فالورهای خود دست پیدا کنید. بیشتر فالورهای شما چه زمانی از روز از اینستاگرام استفاده می کنند؟ فالورهای شما از چه کشورها و شهرهایی هستند؟ محبوب ترین پست های شما در طی 7 روز گذشته چه بوده؟

تمام این سوال ها به همراه اطلاعات بیشتر به وسیله این آنالیز پاسخ داده خواهد شد. شما حتی می توانید مخاطبان خود را از نظر سن و جنس بررسی کنید.

آنالیز فالورهای اینستاگرام
آنالیز فالورهای اینستاگرام

تجزیه و تحلیل پست ها جزئیات دقیق تری از تعداد فالورهایی که در 7 یا 30روز گذشته از عکس های شما دیدن کرده اند ارائه می دهد.

علاوه بر “Followers” و “Top Posts,” یک بخش “Insights” نیز وجود دارد که دسترسی، کلیک وب سایت ها و نقطه داده فعالیت فالورها را نشان می دهد. تمام این امکانات می تواند یک مزیت فوق العاده برای عکاسانی باشد که از اینستاگرام به طور جدی برای توسعه کسب و کار خود استفاده می کنند.

این امکانات اینستگرام در حال ازمایش است و هیچ اطلاعاتی در مورد زمان ارائه آن منتشر نشده است.

مشاهده مطلب  تاریخچه گوشی موبایل از 1994 تا به امروز

رسول عابدین

کارشناس کامپیوتر ، سخت افزار و نرم افزار و شبکه، علاقمند به سئو، عاشق هنر هستم یه وقتایی هم عکاسی میکنم تفریحی همچنین یه علاقه خاصی هم به نقد و بررسی و مقایسه دوربین های دیجیتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا